Cope - logo
Udržitelné oblečení COPE

Nabízíme lifestylové značky u kterých je design stejně důležitý jako kvalita a zodpovědnost k přírodě. Udržitelnost pro nás není trend, ale podstata našeho podnikání. Přinášíme do Česka skandinávský minimalismus a styl života. Nabízíme oblečení, které dává smysl. Jsme COPE.

Jak vyrábíme

Naše filozofie je jednoduchá – přinášet vám to nejlepší ze světa udržitelné módy. A jak vybíráme to nejlepší? Záleží nám na příběhu každého kousku, který nabízíme. Značky, které u nás najdete, tvoří oblečení z takových materiálů a pomocí takových postupů, které jsou pro naši planetu co nejmenší zátěží. Věříme, že nejen ve světě módy platí, že kvalita má mít přednost před kvantitou, a proto volíme takové designéry, kteří nechrlí tisíce kusů každý měsíc, ale raději investují svůj čas a umění do módy, která příští rok nezevšední.

Hodnoty

Chceme věci dělat jinak. Při zakládání COPE jsme se inspirovali severskou kulturou, kde má účelnost vždy větší váhu než vzhled. Minimalismus totiž není synonymum pro nudu! Rádi se totiž soustředíme na to, na čem opravdu záleží. I to je důvod, proč je pro nás udržitelnost a etická stránka módy vždy na prvním místě. Protože spokojený výrobce se rovná i spokojený zákazník.

Daniil Chebotarev
Daniil Chebotarev
Zakladatel COPE

“U nás v COPE věříme, že na každodenních rozhodnutích záleží. Módní průmysl je jeden z “nejšpinavějších” vůbec, ať už mluvíme o používání chemikálií, spotřebě vody či neetickém zacházení s těmi, kteří oblečení vyrábějí. Nabízíme lidem alternativu ke komerční módě na jedno použití – minimalistickou, stylovou módu do města s příběhem.”